Přání k narozeninám pro muže – partnera, kamaráda, syna, tátu, dědu

Přání k narozeninám pro muže
Co se v článku dozvíte? 🔍

Narozeniny jsou výjimečným dnem, který oslavujeme každý rok. Je to den, kdy se narodil náš nejbližší člověk, přítel, kolega, manžel nebo otec. Při příležitosti narozenin je zvykem vyslovit blahopřání, které však není vždy snadné napsat. Pokud hledáte inspiraci, jak na přání k narozeninám pro muže, právě jste se dostali na správné místo. V tomto článku najdete několik tipů, jaké narozeninové přání vybrat a jakým způsobem je vtipně, srdečně nebo originálně podat.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – partnera

Narozeniny našeho partnera jsou výjimečným dnem, kdy můžeme ukázat, jak moc si ho vážíme a jak moc ho milujeme. Proto je důležité vybrat ta správná slova, kterými mu vyjádříme své city a přání všechno nejlepší do nového roku jeho života.

Přání k narozeninám pro muže partnera
Popřejte originálním přáním k narozeninám svému partnerovi
 1. Všechno nejlepší k narozeninám, můj drahý chlape! Přeji Ti spoustu radosti, zdraví a úspěchů v novém roce Tvého života.
 2. Život není snadný, ale s Tebou už je o mnoho lepší. Děkuji Ti za to, že jsi v mém životě a přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj milý muži.
 3. Milý chlape, přejeme Ti, aby Tvé narozeniny byly plné překvapení, smíchu a radosti. Aby Tvůj nový rok života byl plný zdraví, lásky a štěstí.
 4. Všechno nejlepší k narozeninám, můj statečný muži! Přeji Ti hodně sil, odvahy a úspěchů v Tvých cílech.
 5. Tvé mužné kvality jsou inspirací pro nás všechny. Přejeme Ti, aby Tvé narozeniny byly plné oslav, spokojenosti a štěstí.
 6. Milý muži, přejeme Ti, aby Tvůj nový rok života byl plný radosti, lásky a úspěchů. Aby ses mohl těšit z každého okamžiku a aby Tvé sny se staly skutečností.
 7. Všechno nejlepší k narozeninám, můj milovaný muži! Přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly plné lásky, radosti a přátelství. Abychom společně slavili další nezapomenutelný rok Tvého života.
 8. Dnes slavíme narozeniny našeho skvělého muže, který nás vždycky dokáže rozesmát. Přejeme Ti, aby Tvé narozeniny byly plné zábavy, smíchu a veselí.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – kamaráda

Když oslavujeme narozeniny našich přátel, je to nejen příležitost k oslavě jejich narozenin, ale také k vyjádření našeho přátelství a důvěry. Proto je důležité vybrat ta správná slova, která budou vyjadřovat naše přání a touhu po štěstí a úspěchu našeho kamaráda.

 1. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, kamaráde! Přeji Ti spoustu štěstí, zdraví a úspěchů. Děkuji Ti, že jsi v mém životě a že jsi tak skvělý přítel.
 2. Dnes slavíme Tvé narozeniny, můj milý kamaráde! Přeji Ti nejlepší narozeniny a hodně spokojenosti v novém roce Tvého života.
 3. Přátelství, které jsme si vytvořili, je pro mě nesmírně cenné. Přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám a doufám, že se nám podaří prožít spoustu dalších nezapomenutelných okamžiků společně.
 4. Kamaráde, dnes slavíme Tvé narozeniny a já bych Ti rád poděkoval za všechno, co jsi pro mě udělal. Přeji Ti hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce Tvého života.
 5. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj skvělý kamaráde! Doufám, že Ti dnešní den přinese spoustu radosti, zábavy a překvapení. A aby Tvůj nový rok života byl plný lásky, spokojenosti a úspěchů.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – tátu

Narozeniny jsou zvláštním dnem, kdy můžeme oslavovat své blízké a ukázat jim, jak moc si jich vážíme. Pokud se blíží narozeniny Vašeho tátu, můžete mu připravit přání, kterým mu vyjádříte svou lásku a vděčnost za to, co pro Vás udělal.

 1. Milý tatínku, přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám! Děkuji Ti, že jsi pro mě vždycky byl tak skvělým otcem a příkladem. Přeji Ti hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce Tvého života.
 2. Tati, dnes slavíme Tvé narozeniny a já bych Ti chtěl popřát, aby Tvůj nový rok života byl naplněn štěstím, láskou a úspěchem. Přeji Ti také hodně zdraví a pohody, aby ses mohl věnovat všem svým zájmům a plánům.
 3. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj milovaný tati! Doufám, že dnes budeš slavit s lidmi, které máš rád, a že Ti dnešní den přinese spoustu radosti a štěstí. Přeji Ti také, aby se Ti splnily všechny Tvé sny a plány.
 4. Tatínku, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly plné lásky, smíchu a zábavy. Aby se Ti všechno podařilo a aby Tvůj nový rok života byl plný úspěchů, štěstí a spokojenosti. Děkuji Ti, že jsi vždycky byl pro mě oporou a podporou.
 5. Milý tatínku, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly tak úžasné a nezapomenutelné, jako Ty sám. Přeji Ti hodně zdraví, štěstí a lásky v novém roce Tvého života. Děkuji Ti za všechno, co jsi pro mě udělal, a že jsi vždycky byl tak skvělým tatínkem.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – dědu

Dědeček je důležitou součástí našeho života a jeho narozeniny jsou výjimečnou příležitostí, jak mu vyjádřit naši lásku a vděčnost. Proto jsou narozeninová přání pro dědu důležitým způsobem, jak mu popřát vše nejlepší k jeho oslavě.

 1. Milý dědečku, přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám! Děkuji Ti, že jsi vždycky pro mě byl oporou a inspirací. Přeji Ti spoustu zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce Tvého života.
 2. Dědečku, dnes slavíme Tvé narozeniny a já bych Ti rád poděkoval za to, že jsi pro mě vždycky byl tak skvělým vzorem. Přeji Ti hodně zdraví, štěstí a klidu v novém roce Tvého života.
 3. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj milovaný dědečku! Doufám, že dnes budeš slavit se všemi, které máš rád, a že Ti dnešní den přinese spoustu radosti a štěstí. Přeji Ti také hodně zdraví a pohody v novém roce Tvého života.
 4. Dědečku, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly plné veselí, zábavy a smíchu. Aby se Ti splnily všechny sny a aby byl Tvůj nový rok života plný štěstí, spokojenosti a lásky.
 5. Milý dědečku, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly tak krásné a nezapomenutelné, jako Ty sám. Přeji Ti spoustu zdraví, štěstí a lásky v novém roce Tvého života. Děkuji Ti za všechno, co jsi pro mě udělal, a že jsi vždycky byl tak skvělým dědečkem.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – syna

Blíží se den narozenin Vašeho syna a Vy hledáte to pravé slovo, kterým byste mu popřáli vše nejlepší k novému roku jeho života. Přání k narozeninám pro syna by mělo být plné lásky, radosti a přání hodně zdraví a úspěchů.

Přání k narozeninám pro syna
Přání k narozeninám pro syna
 1. Můj milovaný synu, přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám! Děkuji Ti, že jsi mým synem a že jsi mi dodal tolik radosti a lásky do života. Přeji Ti hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce Tvého života.
 2. Synu, dnes slavíme Tvé narozeniny a já Ti přeji, aby Tvůj nový rok života byl plný nových zážitků, přátelství a úspěchů. Přeji Ti hodně štěstí a zdraví, aby ses mohl plně věnovat svým zájmům a snům.
 3. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj milovaný synu! Doufám, že tento den bude pro Tebe naplněn radostí, zábavou a štěstím. Přeji Ti, aby se Ti všechno podařilo, co si přeješ, a aby Tvůj nový rok života byl plný překvapení a úspěchů.
 4. Synku, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly plné lásky, smíchu a rodinného štěstí. Přeji Ti hodně zdraví a úspěchů, aby ses mohl stát tím, kým chceš být, a plnit své sny. Děkuji Ti, že jsi mou láskou a radostí.
 5. Milý synu, přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly plné radosti, zábavy a překvapení. Přeji Ti hodně lásky, zdraví a úspěchů v novém roce Tvého života. Děkuji Ti za to, že jsi mým synem a že jsi mi ukázal, co znamená skutečná láska a rodinné pouto.

Úžasné přání k narozeninám pro muže – milence

Narozeniny našeho milence jsou jedinečnou příležitostí k tomu, abychom mu vyjádřili své city a přání všechno nejlepší. Proto je důležité vybrat ta správná slova, která budou vyjadřovat naši lásku a touhu po štěstí a úspěchu našeho milovaného člověka.

 1. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám, můj miláčku! Těším se na každý den strávený s Tebou a přeji Ti, aby Ti nový rok života přinesl mnoho lásky, štěstí a úspěchů.
 2. Když jsi se narodil/a, zrodila se hvězda, která mi rozsvěcuje cestu. Přeji Ti nekonečnou radost a nespočetná překvapení v novém roce Tvého života. Všechno nejlepší, můj miláčku!
 3. Drahý/drahá (jméno), přeji Ti narozeninovou oslavu plnou nezapomenutelných okamžiků. Ať Ti nový rok života přinese mnoho štěstí, lásky a zdraví, abychom společně prožili další krásné chvíle.
 4. Když mám Tě vedle sebe, cítím se šťastný/á a naplněný/á láskou. Přeji Ti vše nejlepší k Tvým narozeninám, aby Tvůj nový rok života byl plný nových příležitostí a společných zážitků. Miluji Tě, můj miláčku!
 5. Drahý/drahá (jméno), děkuji Ti za to, že jsi mým milencem/milenkou a že mi dáváš tolik lásky a radosti. Přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám, ať se Ti splní všechna Tvá přání a touhy. Miluji Tě moc!

Jaké narozeninové přání vybrat?

Vybrat vhodné narozeninové přání pro muže může být náročné, zejména pokud se neznáte tak dobře, nebo nemáte přesnou představu o jeho vkusu a zájmech. Zde je pár tipů, jak vybrat to správné přání pro muže:

Zaměřte se na jeho zájmy

 1. Pokud víte, co muž rád dělá a jaké jsou jeho zájmy, můžete zvolit narozeninové přání, které bude s těmito zájmy související. Například, pokud je váš muž fanouškem sportu, můžete zvolit přání, které bude spojeno s jeho oblíbeným týmem.

Zvažte věk

 • Věk může hrát roli při výběru narozeninového přání. Například, pro mladší muže můžete zvolit moderní a vtipné přání, zatímco pro starší muže můžete zvolit klasické a formální přání.

Myslete na osobnost

 • Pokud znáte jeho osobnost, můžete zvolit přání, které bude k němu přiměřené. Pokud je muž například vtipný a charismatický, můžete zvolit vtipné a lehce sarkastické přání.

Zkuste něco originálního

 • Zkuste něco originálního – Pokud chcete být kreativní, můžete vymyslet něco originálního a jedinečného. Například můžete vytvořit vlastní básničku, nebo zvolit nějaké netradiční přání, které bude pro muže překvapením.

Ať už zvolíte jakékoliv přání, je důležité, aby bylo upřímné a zároveň vhodné pro příležitost, kterou oslavuje.

❓ Nejčastější otázky

✅  Jak napsat narozeninové přání pro muže?

Při psaní narozeninového přání pro muže je dobré myslet na jeho zájmy a zvolit slova, která vystihují jeho osobnost.

✅  Jakým stylem psát narozeninové přání pro muže?

Při psaní narozeninového přání pro muže je důležité zvolit styl, který odpovídá příležitosti a vztahu, který máte k muži.

✅  Jaké jsou oblíbené a klasické narozeninové přání pro muže?

Mezi oblíbená a klasická narozeninová přání pro muže patří například přání plné štěstí, lásky a zdraví, nebo vtipné narážky na stáří.

✅  Jaký formát by mělo mít narozeninové přání pro muže – text, video, obrázek?

Formát narozeninového přání pro muže by měl být zvolen tak, aby odpovídal příležitosti a vkusu muže, například textové přání, video, nebo obrázek.

4.9/5 - (20 hodnocení)
Sdílejte:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Tým Webiště
Tým Webiště

Pro všechny naše čtenáře článek připravil Tým Webiště.cz

Vybrané

Nejčtenější články

Platové tabulky

Platové tabulky

Pokud hledáte práci nebo jste zaměstnavatel, určitě se setkáváte s pojmem platové tabulky. V tomto článku se podíváme na to, co jsou platové tabulky a