Simulace nemocí – jak onemocnět?

Jak dostat teplotu
Co se v článku dozvíte? 🔍

Přemýšleli jste někdy o tom, jak onemocnět? Že byste jeden nebo dva dny předstírali, že jste nemocní? Víte, že nejste psychicky nemocní, a chcete ostatní přesvědčit, že opravdu nemocní jste? Jen si chcete odpočinout. Rady a typy jak onemocnět se dozvíte v našem článku.

🌡 Jak onemocnět?

Zde uvidíte, jak simulovat nemoc, a to přesvědčivým způsobem, rozhodně na tom musíte zapracovat, abyste si vyvolali některé příznaky, protože tak budete přesvědčivější.

Mezi nejčastější příznaky nemoci patří horečka, kašel, kýchání, pocení, ztráta chuti k jídlu, chrapot, bolest hlavy, bolest břicha, a tak dále… Zde se dozvíte, jak onemocnět některé nebo všechny tyto příznaky získat.

Horečka může být sice nepříjemná, ale ne každý ji nenávidí. To platí zejména pro některé lidi, kteří mají spoustu pracovních povinností, takže se jim druhý den ráno nechce do práce. Níže uvádíme několik kroků, jak onemocnět a vyhnout se chození do práce nebo do školy.

❗️Nepřehánějte hloupé věci, může to způsobit velké škody a neneseme žádnou odpovědnost. Buďte chytří, dávejte velký pozor na své zdraví.❗️

Vyberte si nemoc

Úplně první věc, kterou musíte udělat, abyste byli profesionálové, je dostat všechny karty ve správném pořadí. Pokud potřebujete, aby vaše omluva byla věrohodná, musíte znát všechny příznaky a stavy, které s vaší „nemocí“ souvisí. 

Když budete mít představu o tom, co musíte předstírat, budete lépe jednat a připravovat se dopředu. Můžete si vybrat některé běžné nemoci jako je bolest hlavy, průjem nebo astmatické záchvaty, které lze velmi snadno předstírat.

Pokud dovolenou plánujete již delší dobu, můžete začít jednat ke konci dne před tím, než si chcete dovolenou skutečně vzít. Nechtějte však začít jednat příliš brzy, protože by vás šéf nebo nadřízený mohl poslat k lékaři a všechny vaše plány by ztroskotaly.

Jak onemocnět důvěryhodně

Pokud chcete, aby vám lidé uvěřili, musíte se začít chovat trochu divně, aby vám uvěřili. Začněte se izolovat nebo vynechejte jídlo, protože to vaše kolegy a nadřízené přesvědčí, že s vámi skutečně není něco v pořádku.

V práci nebo ve škole se můžete chovat trochu méně pozorně, aby se vás váš přímý nadřízený sám zeptal, co s vámi není v pořádku. To vám dá dokonalou příležitost, abyste ho přiměli uvěřit.

🌡 Jak dostat teplotu?

  1. Opakovaně pijte ledovou vodu
  2. Nic nejezte – Držte úplný půst
  3. Přetěžujte se cvičením nad rámec svých možností
  4. Vykoupejte se ve studené vodě, nesušte se a seďte v klimatizaci nebo pod širým nebem s minimem oblečení na těle. Toto opakujte 2-3krát
  5. Nespěte, jak jen to jde – Lehněte si na terasu pod širým nebem, s minimem oblečení nebo v mokrém oblečení.
  6. Modlete se k Bohu, aby splnil vaše přání dostat horečku. (Protože zřídkakdy dostává žádosti o horečku, kdo ví, možná vaše přání splní) prostřednictvím
  7. Při této činnosti mějte na paměti, abyste se ujistili, že to děláte tajně. Nedej bože, aby se to dostalo k vašemu šéfovi nebo rodičům.

🌡 Jak začít kašlat?

Jak začít kašlat
Jak začít kašlat

Chcete-li předstírat kašel před svým šéfem, manželem či manželkou, nebo jste-li student před svými rodiči, musíte se na to připravit v předchozích dnech.

Kouříte? Tak dvojnásobte spotřebu cigaret, a to co nejvíce v co nejkratším období. Musíme upozornit, že si tím můžete poškodit zdraví, protože kouření je jinak pro organismus škodlivé. Tato rada platí pouze v případě, že byste udělali vše pro to, abyste onemocněli a vyhnuli se tak pracovnímu dni.

Pokud jste student, pijte v předchozích dnech co nejvíce studených nápojů, zejména po cvičení, kdy je tělo již zahřáté. Tímto způsobem si s největší pravděpodobností způsobíte několik příznaků (horečka, bolest v krku, chrapot…), ale jistě si zajistíte i známý kašel v důsledku nemoci.

Samozřejmě, pokud jste skvělý herec, můžete tento kašel snadno zahrát a vyhnout se poškození zdraví, abyste dosáhli svého cíle. To je ta nejlepší možnost.

🌡 Jak simulovat bolest hlavy

Jak simulovat bolest hlavy
Jak simulovat bolest hlavy

Nejjednodušší je předstírat bolest hlavy, protože není možné ověřit, zda tomu tak skutečně je, nebo to jen předstíráte. Vzhledem k tomu, že je snadné předstírat bolest hlavy, nemusíte si ani bolest hlavy skutečně způsobit, a upřímně řečeno, ani nevíme, jak ji získat.

Chcete-li předstírat bolest hlavy, musíte předstírat také přecitlivělost na světlo a vnější faktory. Zahrajte bolest a jděte brzy spát, samozřejmě se předtím ujistěte, že jste všechny přesvědčili, že nejste schopni jít zítra do práce nebo do školy.

🌡 Jak onemocnět ztrátou chuti k jídlu

To je také jeden z hlavních příznaků, který musí být doprovázen všemi ostatními příznaky, aby bylo možné nachlazení, horečku a nemoc úspěšně předstírat.

Jednoduše odmítněte vše, co vám nabízejí k jídlu, pro jistotu si dejte o samotě nějaké sousto, pokud nevydržíte hlady, ale samozřejmě se ujistěte, že před ostatními projevíte naprostý nezájem o jídlo.

🌡 Jak začít chraplat

Na chrapot hlasu je nejlepší, když večer předtím jdete na večírek, kde budete celou noc hlasitě zpívat, takže druhý den budete mít úplně chraplavý hlas.

Zdroj: lifehacks.io, netnewsledger.com

3/5 - (335 hodnocení)
Sdílejte:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Tým Webiště
Tým Webiště

Pro všechny naše čtenáře článek připravil Tým Webiště.cz

Vybrané

Nejčtenější články

Platové tabulky

Platové tabulky

Pokud hledáte práci nebo jste zaměstnavatel, určitě se setkáváte s pojmem platové tabulky. V tomto článku se podíváme na to, co jsou platové tabulky a