Přání k narozeninám pro ženu – partnerku, kamarádku, dceru, maminku, babičku 🎂

Přání k narozeninám pro ženu
Co se v článku dozvíte? 🔍

Blahopřání k narozeninám pro ženu může být náročnou úlohou, zejména pokud chcete vyslovit něco opravdu osobního a výjimečného. Pokud se chystáte napsat přání k narozeninám pro ženu, měli byste zvážit několik faktorů, jako je vztah k ní, její zájmy a osobnost.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – partnerku

Narozeniny partnerky jsou zvláštní příležitostí, kterou byste neměli podcenit. Pokud chcete oslavu narozenin své partnerky opravdu zvláštní, potřebujete najít ta nejlepší slova, která vyjádří vaše city a vděčnost.

 1. Milá [jméno partnerky/manželky], k narozeninám Ti přeji nekonečnou lásku, štěstí a zdraví. Jsi můj nejlepší přítel a láska mého života, a rád bych Ti poděkoval za všechny úžasné okamžiky, které jsme spolu prožili. Těším se na další roky s Tebou.
 2. Ke Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší, lásko. Jsi krásná, chytrá a silná žena, která mi dává sílu a motivaci každý den. Děkuji Ti za to, že jsi mou partnerkou/manželkou a těším se na další společné roky.
 3. V tento den přeji mé nejlepší polovičce to nejlepší. Jsi moje slunce, můj smysl života a můj největší poklad. Vždycky se mi podaří se Tebou smát a zároveň mi umíš poskytnout oporu, když to potřebuju. Miluji Tě a přeju Ti krásné narozeniny.
 4. Vzpomínám na ten den, kdy jsem Tě poprvé viděl/a a uvědomil/a si, že jsi tou nejúžasnější osobou, kterou jsem kdy potkal/a. Dnes slavíš své narozeniny a já Ti přeji, aby se Ti všechny Tvé sny splnily. Jsi moje největší štěstí a rád/a bych Ti to dnes i každý den připomínal/a.
 5. Drahá [jméno partnerky/manželky], v tento den Tě s láskou obklopuji a přeji Ti, aby byly Tvé narozeniny stejně nádherné jako Ty. Děkuji Ti, že jsi mou partnerkou/manželkou, naší rodinou a největší oporou. Těším se na další roky, které spolu prožijeme a doufám, že budou stejně plné radosti jako dosud.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – kamarádku

Narozeniny kamarádky jsou skvělou příležitostí, jak jí ukázat, jak moc vám záleží. Pokud se chystáte napsat přání k narozeninám pro svou kamarádku, měli byste vybrat slova, která vyjádří vaši přátelství a váš obdiv k ní.

 1. Milá [jméno kamarádky], k narozeninám Ti přeji hodně štěstí, lásky a zdraví. Jsi jedna z nejúžasnějších lidí, které znám, a jsem rád/a, že mohu být tvým/jejím přítelem. Těším se na další společné zážitky a přeji Ti krásné narozeniny.
 2. Ke Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší, kamarádko. Jsi skvělá žena, plná energie a optimismu, která dokáže rozveselit celou místnost. Děkuji Ti za to, že jsi mým/jejím přítelem a přeji Ti, aby se Ti všechny Tvé sny splnily.
 3. V tento den Ti přeji jen to nejlepší, kamarádko. Jsi jedna z nejdůležitějších lidí v mém/jejím životě a dnes je den, kdy si zasloužíš všechny ty nejkrásnější věci. Doufám, že budeš mít krásné narozeniny a že se ti všechno podaří.
 4. Vzpomínám na všechny ty úžasné okamžiky, které jsme spolu prožili, a těším se na další. Dnes slavíš své narozeniny a já Ti přeji, aby byly plné radosti, smíchu a přátelství. Jsi skvělá kamarádka a mám velké štěstí, že tě mám ve svém/jejím životě.
 5. Drahá [jméno kamarádky], k narozeninám Ti přeji, aby byl tento den plný všeho, co si přeješ. Jsi moje/její nejlepší kamarádka, která mi vždy dokáže poradit a povzbudit. Děkuji Ti za to, že jsi mým/jejím přítelem a přeji Ti krásné narozeniny plné přátel, dobrého jídla a spousty dárků.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – maminku

Narozeniny maminky jsou zvláštní událostí, kterou bychom měli oslavovat s láskou a vděčností. Přání k narozeninám pro maminku by mělo být plné lásky, poděkování a přání všeho nejlepšího pro tento zvláštní den.

 1. Milá maminko, k narozeninám Ti přeji hodně lásky, zdraví a štěstí. Jsi nejlepší maminkou na světě a vděčím Ti za všechno, co pro mě děláš. Těším se na další společné okamžiky a přeji Ti, aby ses dnes cítila jako královna.
 2. Ke Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší, má milá maminko. Děkuji Ti za to, že jsi vždycky stála při mně, i když jsem udělala chybu, a že jsi mi ukazovala, jak se má správně žít. Přeji Ti, aby ses dnes cítila šťastně a aby se Ti splnily všechny Tvé sny.
 3. V tento zvláštní den Ti přeji, aby ses cítila opravdu oslavována. Jsi nejkrásnější a nejvíce laskavá žena, kterou znám, a jsem hrdý/á, že jsem Tvým dítětem. Doufám, že Tě dnes naplní radost a že budeš mít krásné narozeniny.
 4. Maminko, k narozeninám Ti přeji všechno, co si přeješ. Jsi mou nejlepší kamarádkou, s kterou mohu mluvit o čemkoliv, a vděčím Ti za to, že jsi mi vždycky naslouchala a podporovala mě. Dnes je Tvůj den a přeji Ti, aby byl naplněn láskou, radostí a spoustou dárečků.
 5. Drahá maminko, k narozeninám Ti přeji to nejlepší. Jsi pro mě velkou inspirací, protože dokážeš být silná a laskavá zároveň. Děkuji Ti, že jsi mi ukázala, jak mám být dobrým člověkem, a přeji Ti, aby ses dnes cítila šťastně a aby se Ti splnily všechny Tvé sny.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – babičku

Babičky jsou jedny z nejúžasnějších lidí na světě, plné moudrosti, lásky a radosti. Přání k narozeninám pro babičku by mělo vyjadřovat naši vděčnost a lásku k ní, stejně jako naše přání nejlepšího v tento zvláštní den.

Přání k narozeninám pro ženu babičku
Nejkrásnější přání k narozeninám pro babičku
 1. Milá babičko, k narozeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví a radosti. Jsi pro mě neuvěřitelně důležitá a vděčím Ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Dnes slavíme Tvůj den a já Ti přeji, aby ses cítila šťastně a aby Tě naplnilo tolik lásky, kolik sama rozdáváš.
 2. Ke Tvým narozeninám Ti přeji nejvíce lásky, nejvíce zdraví a nejvíce štěstí. Jsi pro mě jedinečná babička, plná moudrosti a humoru, a jsem vděčný/á za každý okamžik strávený s Tebou. Doufám, že se dnes budeš cítit jako opravdová královna a že si užiješ krásný den.
 3. V tento zvláštní den Ti přeji, aby se Ti splnily všechny Tvé sny. Jsi moje nejlepší babička, která mě vždycky podporovala a ukázala nám, co znamená rodinná láska. Doufám, že se dnes budeš cítit opravdu šťastně a že Tě budou obklopovat Ti, které máš nejraději.
 4. Drahá babičko, k narozeninám Ti přeji všechno nejlepší. Jsi pro mě neuvěřitelně důležitá a vděčím Ti za všechny vzpomínky, které jsi mi umožnila vytvořit. Přeji Ti, aby ses dnes cítila šťastně a aby se Tě dotkla všechna láska a radost, kterou rozdáváš.
 5. Milá babičko, k narozeninám Ti přeji mnoho štěstí, zdraví a radosti. Jsi pro mě nejlepší babičkou na světě a nikdy nezapomenu na všechny okamžiky, které jsme spolu prožili. Doufám, že se dnes budeš cítit speciálně a že Tě budou obklopovat Ti, které máš nejraději.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – dceru

Dcera je pro každou maminku a tatínka tím největším pokladem na světě. Proto je důležité jí k narozeninám popřát to nejlepší a nejkrásnější. Narozeniny dcery jsou výjimečným okamžikem, který si rodiče nesmí nechat ujít. Pokud hledáte ty nejlepší narozeninové přání pro svoji dceru, můžete se inspirovat našimi tipy.

 1. Milá dcero, k Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší. Jsi mou největší radostí a jsem hrdý/á na to, jakou úžasnou ženou jsi vyrostla. Doufám, že dnes prožiješ krásný den plný lásky, štěstí a překvapení.
 2. K narozeninám nejkrásnější dcery na světě Ti přeji nejvíce lásky, nejvíce štěstí a nejvíce zdraví. Jsi mou největší oporou a vzorem a vděčím Ti za všechny nádherné okamžiky, které jsi mi/nám umožnila zažít. Doufám, že dnes si užiješ krásný den plný radosti a že Ti všechny Tvé sny splní.
 3. K narozeninám mé milované dcery Ti přeji jen to nejlepší. Jsi pro mě/nás neuvěřitelně důležitá a vděčím Ti za všechno, co jsi pro mě/nás udělala. Doufám, že se dnes budeš cítit šťastně a že Tě bude obklopovat všechna láska, kterou Ti chci vyjádřit.
 4. Drahá dcero, k Tvým narozeninám Ti přeji, aby se Ti splnily všechny Tvé sny a aby ses cítila šťastná. Jsi pro mě největší poklad a doufám, že dnes prožiješ krásné chvíle s lidmi, které máš nejraději. Přeji Ti hodně lásky, zdraví a štěstí.
 5. K narozeninám mé úžasné dcery Ti přeji všechno nejlepší. Doufám, že se dnes budeš cítit šťastně a že si užiješ nádherný den plný radosti a překvapení. Jsi pro mě neuvěřitelně důležitá a vděčím Ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Přeji Ti hodně zdraví, štěstí a lásky, ať se Ti všechny Tvé sny splní.

Úžasné přání k narozeninám pro ženu – milenku

Milenka je pro mnoho mužů tou nejvzácnější bytostí na světě, a proto je pro ně důležité, aby jí dokázali vyjádřit svou náklonnost a péči. Pokud chcete překvapit svou milovanou, můžete ji oslovit nejkrásnějším narozeninovým přáním.

 1. K narozeninám Ti přeji, aby Tvůj život byl naplněn láskou, štěstím a spokojeností. Ty jsi můj svět, moje láska a moje štěstí. Všechno nejlepší!
 2. Dnes slavíme Tvé narozeniny, a já Ti přeji, aby Tě život obdaroval vším, co si přeješ. Ať se Ti splní všechny sny a touhy. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám!
 3. Ke Tvým narozeninám Ti přeji, abys měla všechno, co si přeješ. Ať Tvůj život zůstane plný radosti, lásky a krásných chvil. Jsi nejkrásnější věc, která se mi kdy stala. Všechno nejlepší!
 4. Přeji Ti k narozeninám to nejkrásnější a nejlepší. Ty jsi mou láskou, mou inspirací a mou touhou. Těším se na každou další chvíli s Tebou. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám!
 5. K Tvým narozeninám Ti přeji, aby Tvůj život zůstal plný štěstí, lásky a pohody. Ať se Ti daří ve všem, co podnikáš, ať se Ti plní sny a touhy. Jsi pro mě nejcennější dárek na světě. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám!

Jaké narozeninové přání vybrat?

Vybrat vhodné narozeninové přání pro ženu může být náročné, zejména pokud se neznáte tak dobře, nebo nemáte přesnou představu o jejím vkusu a zájmech. Zde je pár tipů, jak vybrat to správné přání pro ženu:

Zaměřte se na její zájmy

 1. Pokud víte, co žena ráda dělá a jaké jsou její zájmy, můžete zvolit narozeninové přání, které bude s těmito zájmy související. Například, pokud je vaše žena fanouškem sportu, můžete zvolit přání, které bude spojeno s jejím oblíbeným týmem.

Zvažte věk

 • Věk může hrát roli při výběru narozeninového přání. Například, pro mladší ženy můžete zvolit moderní a vtipné přání, zatímco pro starší ženy můžete zvolit klasické a formální přání.

Myslete na osobnost

 • Pokud znáte její osobnost, můžete zvolit přání, které k ní bude přiměřené. Pokud je žena například vtipná a charismatická, můžete zvolit vtipné a lehce sarkastické přání.

Zkuste něco originálního

 • Pokud chcete být kreativní, můžete vymyslet něco originálního a jedinečného. Například můžete vytvořit vlastní básničku, nebo zvolit nějaké netradiční přání, které bude pro ženu překvapením.

Ať už zvolíte jakékoliv přání, je důležité, aby bylo upřímné a zároveň vhodné pro příležitost, kterou oslavuje.

Tady se můžete podívat na přání k narozeninám pro muže. Nebo vás třeba bude zajímat o čem se bavit s holkou.

❓ Nejčastější otázky

✅  Jak napsat přání k narozeninám pro ženu?

Při psaní narozeninového přání pro ženu je dobré myslet na její zájmy a zvolit slova, která vystihují její osobnost.

✅  Jakým stylem psát přání k narozeninám pro ženu?

Při psaní narozeninového přání pro ženu je důležité zvolit styl, který odpovídá příležitosti a vztahu, který k ženě máte.

✅  Jaké jsou oblíbená a klasická přání k narozeninám pro ženu?

Mezi oblíbená a klasická narozeninová přání pro ženu patří například přání plné štěstí, lásky a zdraví, nebo vtipné narážky na stáří.

✅  Jaký formát by mělo mít narozeninové přání pro ženu – text, video, obrázek?

Formát narozeninového přání pro ženu by měl být zvolen tak, aby odpovídal příležitosti a vkusu ženy, například textové přání, video, nebo obrázek.

4.5/5 - (21 hodnocení)
Sdílejte:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Tým Webiště
Tým Webiště

Pro všechny naše čtenáře článek připravil Tým Webiště.cz

Vybrané

Nejčtenější články

Platové tabulky

Platové tabulky

Pokud hledáte práci nebo jste zaměstnavatel, určitě se setkáváte s pojmem platové tabulky. V tomto článku se podíváme na to, co jsou platové tabulky a